Etykietowy Boss to blog zajmujący się analizą etykiet produktów spożywczych oraz trendów żywieniowych, które napędzają relacje między nami – konsumentami, a producentami. Blog porusza tematy związane z przetwórstwem żywności i ich wpływu na produkt finalny, który kupujemy i konsumujemy. Parę słów o kategoriach:

Boss wie co je! 

Znajdziesz tu recenzje najróżniejszych artykułów spożywczych, które można znaleźć na półkach sklepowych. Ilość produktów w sklepie potrafi przyprawić o zawrót głowy. Z Etykietowym Bossem zakupy będą proste i przyjemne! Bez tajemnic, tylko sama prawda o produktach spożywczych.  

Mam nadzieję, że dzięki tej kategorii uda mi się stworzyć katalog produktów, ułatwiający potencjalny zakup. Wiemy, że sam wygląd opakowania to tylko połowa sukcesu, by przekonać nas do ponownego zakupu. Niby jemy oczami ale smak to podstawa!

Mądre zakupy – a co to tak właściwie oznacza?

W tej kategorii znajdziesz moje przemyślenia odnośnie najnowszych trendów na rynku spożywczym i nie tylko. Będą one dotyczyły zarówno samych  produktów, jak również zagadnień obejmujących najróżniejsze subiektywne tematy.

Kategoria mądre zakupy ma na celu zwrócenie naszej uwagi na rozwój rynku spożywczego, jak i przekazywania na bieżąco informacji ze świata artykułów żywnościowych. To w jaki sposób dokonujemy naszych wyborów zakupowych i co kupujemy, chcę aby było wyborem świadomym, a nie kreowanym przez producenta.

Jeśli macie jakieś tematy, które chcielibyście poruszyć na blogu, śmiało dawajcie znać!

Na koniec coś smacznego – przepisy

Znajdziesz tu przepisy na najróżniejsze dania: od śniadań przez obiady aż do kolacji. Wiele z proponowanych przeze mnie potraw jest prosta i szybka do przygotowania. Uwielbiam gotować i wkładam w to całe moje serce! Cieszę się, że mogę podzielić się z Wami moimi pomysłami na smaczne posiłki. Mam nadzieję, że przepisy na moim blogu zainspirują Was do kulinarnej zabawy. Nie krępuj się i twórz! Baw się połączeniami różnych smaków i składnikami, a niedługo będziesz w stanie samodzielnie wyczarować dowolną ilość pyszności.

Do dzieła i smacznego!